Меню сайту
Наше опитування
Хто ви?
Всього відповідей: 198
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2012 » Лютий » 27 » Про підсумки ІІ етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін, проведених у 2011 році
00:34
Про підсумки ІІ етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін, проведених у 2011 році
 з  історії

1 місце

1. Гаврик Богдан – учень 8 кл. НВК

2. Герасимчук Аліна – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

3. Поліщук Максим – учень 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

4. Бичков Дмитро – учень 11 кл. НВК

2 місце

1. Піддубняк Володимир – учень 8кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Радюк Тетяна – учениця 9 кл. НВК

3. Шевчук Ірина – учениця 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

4. Якимчук Вадим – учень 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.№1

3 місце

1. Корнійчук Оксана – учениця 8 кл. НВК

2. Брижук Євген – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

3. Жимбровський Вадим – учень 10 кл. НВК

4. Гоменюк Андрій – учень 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

з  педагогіки та психології

1 місце

1. Доброжанська Діана – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

2 місце

1. Тимошенко Анастасія – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3 місце

1. Кобернік Неля – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Богуцька Ольга – учениця 11 кл. НВК

з  української мови та літератури

1 місце

1. Бізюк Катерина – учениця 7 кл. НВК

2. Корнійчук Оксана – учениця 8 кл. НВК

3. Герасимчук Аліна – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

4. Овсіюк Юрій – учень 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

5. Карпеш Юлія – учениця 11 кл. НВК

2 місце

1. Машук Олеся – учениця 7 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Кардаш Вікторія – учениця 8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3. Калабська Анна – учениця 9 кл. НВК

4. Колежнюк Дмитро – учень 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

5. Тимошенко Анастасія – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

6. Горбачук Ольга – учениця 11 кл. НВК

7. Фабрицька Вікторія – учениця 11 кл. НВК

3 місце

1. Горпишин Юлія – учениця 7 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Власюк Ольга – учениця 8 кл. НВК

3. Головко Іванна – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

4. Яроцька Віталія – учениця 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

5. Доброжанська Діана – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

з  російської мови та літератури

1 місце

1. Юрчук Альона – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Доброжанська Діана – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

2 місце

1. Рабченюк Світлана – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

2. Терещук Ірина – учениця 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

3. Тимошенко Анастасія – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3 місце

1. Гашева Оксана – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

2. Тутова Дарина – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3. Конончук Антоніна – учениця 10 кл. НВК

4. Філіпова Дар’я – учениця 10 кл. НВК

5. Третяк Наталія – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

6. Горбаньов Андрій – учень 11 кл. НВК

з  інформаційних технологій

1 місце

1. Терещук Ірина – учениця 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Ізюмов Євгеній – учень 11кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2 місце

1. Вем Аліна – учениця 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Нижня Ірина – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

3 місце

1. Жентичка Михайло – учень 10 кл. НВК

2. Дяченко Михайло – учень 11 кл. НВК

з  фізики

1 місце

1. Машук Олеся – учениця 7 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Селезньов Денис – учень 8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3. Швед Максим – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

4. Статкевич Роман – учень 10 кл. НВК

5. Ситник Андрій – учень 11 кл. НВК

2 місце

1. Побережник Олексій – учень 7 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Корнійчук Анна – учениця 8 кл. НВК

3. Пашко Богдан – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

4. Колежнюк Дмитро – учень 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

5. Дяченко Михайло – учень 11 кл. НВК

3 місце

1. Леонов Вадим – учень 7 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Даценко Ольга – учениця 8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

3. Юрчук Альона – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

4. Шевчук Ірина – учениця 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

5. Комарницький Олег – учень 11 кл. НВК

з  математики

1 місце

1. Корнієнко Валентин – учень 6 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Машук Олеся – учениця 7 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

3. Селезньов Денис – учень 8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

4. Пашко Богдан – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

5. Шевчук Ірина – учениця 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

6. Дяченко Михайло – учень 11 кл. НВК

2 місце

1. Зайцева Тетяна – учениця 6 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

2. Бізюк Катерина – учениця 7 кл. НВК

3. Корнійчук Оксана – учениця 8 кл. НВК

4. Швед Максим – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

5. Жентичка Михайло – учень 10 кл. НВК

6. Якимчук Вадим – учень 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

3 місце

1. Кравчук Павло – учень 6 кл. НВК

2. Мурзакова Діана – учениця 7 кл. НВК

3. Гузов Анатолій – учень 8 кл. НВК

4. Юрчук Альона – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

5. Данилицька Зоряна – учениця 9 кл. НВК

6. Носикова Анна – учениця 10 кл. НВК

7. Швець Володимир – учень 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

з  технічної  праці

1 місце

1. Мавлютов Ярослав – учень 9 кл. НВК

2 місце

1. Захожий Сергій – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Усар Олександр – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

3. Годжал Дмитро – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3 місце

1. Юрчук Сергій – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Пашко Богдан – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

3. Підвишенний Тарас – учень 9 кл. НВК

4. Бобін Юрій – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

з  обслуговуючої  праці

1 місце

1. Декалюк Юлія – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Балибердіна Олександра – учениця 11 кл. НВК

2 місце

1. Рукавчук Іванна – учениця 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Салата Юлія – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

3 місце

1. Уштик Вікторія – учениця 9 кл. НВК

2. Ніколаєва Катерина – учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

з  астрономії

1 місце

1. Семенюк Роман – учень 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2 місце

1. Дяченко Михайло – учень 11 кл. НВК

3 місце

1. Кобернік Неля – учень 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

2. Усар Андрій – учень 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

з  інформатики

1 місце

1. Сидоренко Максим – учень 8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

2. Часник Василь – учень 9 кл. НВК

3. Дяченко Михайло – учень 11 кл. НВК

4. Швець Ілля – учень 10 кл. НВК

2 місце

1. Селезньов Денис – учень 8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Полюхович Вадим – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

3. Бершеда Юрій – учень 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

4. Кравченко Артем – учень 11 кл. НВК

3 місце

1. Швед Максим – учень 9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

2. Поліщук Максим – учень 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

3. Усар Андрій – учень 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

4. Якимчук Вадим – учень 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

з  екології

1 місце

Овсіюк  Юрій - учень  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Андреєва  Юлія -  учениця  11 кл. НВК

2 місце

 Музиченко  Олеся -  учениця  10 кл. НВК

Яроцька  Віталія -  учениця  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Прокопенко  Катерина -  учениця  11 кл. НВК

3 місце

Данилюк  Віта - учениця  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Скакун  Анна - учениця  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

з  основ  економіки

1 місце

Данилицька  Зоряна - учениця  9 кл. НВК

Троц  Вікторія - учениця  10 кл. НВК

Третяк  Наталія - учениця  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2 місце

Караєв  Віталій - учень  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Кравчук  Анна - учениця  10 кл. НВК

Лишень  Ярослава - учениця  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.№2

3 місце

Супрун  Анастасія - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Магерамова  Ірада - учениця  10 кл. НВК

Гей  Наталія - учениця  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Усар  Андрій - учень  11кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

з  хімії

1 місце

Сидоренко  Максим - учень  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Пацаловська  Лілія - учениця  9 кл. НВК

Клюшнікова  Наталія - учениця  10 кл. НВК

Шаповал  Павло - учень  11 кл. НВК

2 місце

Корнійчук  Оксана - учениця  8 кл. НВК

Швед  Максим - учень  9 кл. ЗОШ  І-ІІІ ст. №4

Семенюк  Марина - учениця  10 кл. НВК

Фучила  Анна - учениця  11кл. НВК

3 місце

Гальянова  Світлана - учениця  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Андреєва  Анастасія - учениця  8 кл. НВК

Герасимчук  Аліна - учениця  9 кл.  ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Гапончак  Анна - учениця  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Прокопенко  Катерина - учениця  11 кл. НВК

з біології

1 місце

Корнійчук  Оксана - учениця  8 кл. НВК

Калабська  Анна - учениця  9 кл. НВК

Тимофеєва  Марія - учениця  10 кл. НВК

Андреєва  Юлія - учениця  11 кл. НВК

2 місце

Соколов  Руслан - учень  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Стаднік  Олександра - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Бунда  Дарія - учениця  10 кл. НВК

Турчак  Наталія - учениця  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.№2

3 місце

Гальянова  Світлана - учениця  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Піддубняк  Володимир - учень  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Уштик  Вікторія - учениця  9 кл. НВК

Клюшнікова  Наталія - учениця  10 кл. НВК

Якимчук  Вадим - учень  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

з  географії

1 місце

Сидорчук  Юрій -  учень  7 кл. НВК

Піддубняк  Володимир - учень  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Гашева  Оксана - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Овсіюк  Юрій - учень  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1 

Доброжанська  Діана - учениця  11кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

2 місце

Жигадло  Олександра - учениця  7 кл. НВК

Онісімчук  Мар»яна - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4 

Радюк  Тетяна - учениця 9 кл. НВК

Колежнюк  Дмитро - учень 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Горбаньов  Андрій - учень 11 кл. НВК

3 місце

Бойко  Тетяна - учениця  7 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1 

Корнієць  Мирослав - учень  8 кл. НВК

Даховник  Аліна - учениця  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Савчук  Владислав - учень  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Троц  Вікторія - учениця  10кл. НВК

Усар  Андрій - учень  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

з  англійської  мови

1 місце

Форсюк  Надія - учениця  8 кл. НВК

Кучмій  Антоніна - учениця  9 кл. НВК

Скакун  Юлія - учениця  10 кл. НВК

Доброжанська  Діана - учениця  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

2 місце

Вербіцька  Юлія - учениця  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Черняк  Анастасія - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Носикова  Анна - учениця  10 кл. НВК

Карпеш  Юлія - учениця  11 кл. НВК

3 місце

Гальянова  Світлана - учениця  8кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Рожанська  Аліна - учениця  9 кл. НВК

Клюшнікова  Наталія - учениця  10 кл. НВК

Ситник  Андрій - учень  11 кл. НВК

з  французької  мови

1 місце

Шпак  Аліна - учениця  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Жигадло  Катерина - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Чернишова  Кароліна - учениця  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2 місце

Данильчук  Олександра - учениця  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Гашева  Оксана - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Цевух  Анастасія - учениця  11 кл.  ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Якименко  Наталія - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3 місце

Панчук  Діана - учениця  8 кл. НВК

Хвалько  Павло - учень 8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Горбунова  Світлана - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Гундер   Дарія - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Таранушенко  Марія - учениця  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

з  німецької  мови

1 місце

Мельничук  Олена - учениця  8 кл. НВК

2 місце

Пащук  Олександра - учениця  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Балицька  Вікторія - учениця  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3 місце

Рой  Владислав - учень  8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Колесник  Анна - учениця  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

з  основ  правознавства

1 місце

Кулікова  Елеонора - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Шевчук  Ірина - учениця  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Кирилюк  Інна - учениця  11 кл. НВК

2 місце

Герасимчук  Аліна - учениця  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Вем  Аліна - учениця 10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Дудар  Іван - учень  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

3 місце

Чмерук  Олександр - учень  9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Колежнюк  Дмитро - учень  10 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Якимчук  Вадим - учень  11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. №1

 

Переглядів: 954 | Додав: osvitanet | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Приймальня
(03842) 3-44-40

Режим роботи:
ПН-ЧТ - з 8.00 до 17.15
ПТ - з 8.00 до 16.00

Друзі сайту
Педагогічна преса


directed by MOTYLEK icq: 449769667 © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz