Меню сайту
Наше опитування
Хто ви?
Всього відповідей: 202
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ДНЗ №5 "ТЕРЕМОК"

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 «Теремок»

 
 
Дошкільний навчальний заклад №5 заклад загальнорозвиваючого типу, в якому функціонує профілактично-реабілітаційний центр для дітей з порушеннями постави та плоскостопістю.
 
В дошкільному навчальному закладі працює 28 педагогів, з них:
   з повною вищою освітою – 18 ( 64%)
   з базовою вищою освітою – 10 (36%).
 
В закладі працює 11 груп, в яких виховується 241 дитина. З них:
   2 групи раннього віку,
   7 дошкільних груп,
   2 перших класи.
 


 
 
 
 Завідувач Кулеша Юлія Дмитрівна, педагогічний стаж – 22 роки, кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

Творче кредо педагогічного колективу:

 Граючись – оздоровлювати, граючись – виховувати, граючись – розвивати і навчати. 

Пріоритетні напрямки роботи:
  1. Удосконалення здоров'язберігаючого середовища дошкільного навчального закладу, через виховання у дітей та їх батьків емоційно-ціннісного ставлення до власного здоров’я, оптимальну організацію рухового режиму дошкільників.
  2. Забезпечення пізнавального розвитку дітей в органічній єдності з фізичним, психічним та соціальним розвитком – основними орієнтирами у формуванні життєздатної, компетентної особистості.
  3. Створення умов для художньо-естетичного розвитку дітей, розвитку їх творчого потенціалу через взаємодію з соціокультурними об’єктами міста.

 

       
 

Робота профілактично-реабілітаційного центру спрямована на:
  • - формування правильної постави;
  • - корекцію порушень постави та плоскостопості;
  • - зміцнення м’язової системи організму дитини;
  • - розвиток силової витривалості.
   Для лікування та реабілітації дітей введено такі додаткові штатні одиниці: інструктора з лікувальної фізкультури, масажиста, хореографа, лікаря-ортопеда.
   До послуг дітей зал лікувальної фізкультури, масажний кабінет, хореографічна зала.
   На базі дошкільного навчального закладу організовано інклюзивне навчання завдяки якому кожна дитина зможе знайти своє місце у житті. Діти, яким надаються лікувально-профілактичні процедури виховуються разом із здоровими дітьми.
 

 
Великий оздоровчий ефект мають вправи, які проводяться біля дзеркала. Вихованці нашого дитячого садка відвідують заняття з хореографії на безоплатній основі, які розвивають і тренують м'язові відчуття дітей, зміцнюють силу і рухливість кістково-м’язового апарату, сприяють корекції незначних відхилень у розвитку постави та ступні .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
Для покращення психоемоційного та фізіологічного стану дітей в ДНЗ введено оздоровчу ходьбу. Основна мета оздоровчої ходьби - отримати задоволення від покращення свого психоемоційного та фізіологічного стану, вдосконалення себе день за днем.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
Інструктор з фізичної культури, враховуючи специфіку роботи нашого закладу, в хід занять включає коригуючі вправи, які сприяють профілактиці порушень постави та плоскостопості. Спортивні свята, розваги та змагання «Перші кроки», «Веселі старти», які проводяться в нашому закладі захоплюють дітей, вчать радіти своїм перемогам та досягненням.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
У закладі створено умови для проведення роботи щодо мовленнєвого розвитку дітей та виховання у них правильної звуковимови. До послуг дітей логопедичний кабінет, який обладнаний необхідними сучасними матеріалами. Логопедичні послуги надаються дітям на безоплатній основі. Вчитель-логопед ефективно використовує в роботі із дітьми елементи арттерапії.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 Музейна педагогіка в нашому дитячому садку це гарний приклад інтеграції, засіб пізнання світу, формування в дітей єдності пізнавального та дієво практичного компонентів особистості. Членами творчої групи ДНЗ№5 та НМКМ розроблено музейно-педагогічну програму «Музей для дошкільника». Даний напрямок роботи успішно розвивається протягом 5 років.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
Успішно працює в дитячому садку студія зображувальної діяльності. Вихователь зображувальної діяльності на заняттях з образотворчого мистецтва особливу увагу педагог приділяє розвитку творчих здібностей шляхом використання нетрадиційних технологій зображувальної діяльності.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
  Особливе місце в розвитку творчих здібностей у дітей дошкільного віку посідає музика - могутній засіб художнього виховання дітей.. У 5 гуртках вихованці старших груп та 1-х класів оволодівають спеціальними уміннями та навичками, мають змогу відкрити свої здібності. В ДНЗ організовано роботу таких гуртків: «Школа м’яча», «Веселі танцюристи», «Веселі нотки», «Співограй», «Кольорові фантазії».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 


 
 
адреса: пр-т Незалежності 17, м. Нетішин Хмельницька область
тел. (03848) 3-47-74
Пошук
Приймальня
(03842) 3-44-40

Режим роботи:
ПН-ЧТ - з 8.00 до 17.15
ПТ - з 8.00 до 16.00

Друзі сайту
Педагогічна преса


directed by MOTYLEK icq: 449769667 © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz