Меню сайту
Наше опитування
Хто ви?
Всього відповідей: 202
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини дошкілля

З 20 жовтня по 14 грудня 2014 року в м. Львові пройшов Міжнародний конкурс з гуманної педагогіки «Кожна дитина – національне надбання країни і держави». В номінації «Світло Душі Дитини» Клеймьонова Ірина Олексіївна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 «Дзвіночок» м.Нетішина  стала його переможцем.

 

 

Ірина Олексіївна молодий педагог, яка має 6 років педагогічного стажу та кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ категорії». Вона творча особистість та прекрасний вихователь, відповідальний та креативний педагог,  яка постійно перебуває в творчому пошуку. Вихователь наполегливо працює над власним саморозвитком, а результатом її праці є авторські програми з соціально-морального розвитку «Краплинка доброти» за ідеями В.О.Сухомлинського та з розвитку духовного потенціалу особистості дитини «Територія здоров’я». Ці матеріали з досвіду роботи увійшла у збірник «Виховуй красиво», видану за підсумками конкурсу, яка адресована батькам, вихователям дошкільних навчальних закладів, педагогам, психологам, методистам, науковцям, студентам, а також всім небайдужим до проблем гуманного виховання особистості в умовах сьогодення.

 

Тиждень безпеки дитини – в дошкільних навчальних закладах м.Нетішина

 

З метою підвищення рівня знань дітей з безпеки життєдіяльності та організації ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, в дошкільних навчальних закладах міста  з 22 по 25 квітняпроходив Тиждень безпеки дитини.

Протягом тижня з дошкільниками було проведено ряд заходів: тематичні заняття, вікторини, виставки, бесіди, конкурси малюнків, розваги та тематичні виставки; проведено екскурсії до пожежної частини, піші походи вулицями міста. Активними учасниками були батьки вихованців.

 

З правилами електробезпеки знайомляться вихованці ДНЗ№3 «Дзвіночок»

 

 

 

 

 

 

 

 

C:\Users\Lenovo\Desktop\мої документи\Фотографії\IMG_6050.JPG

ДНЗ №7 «Оленка»

Інсценізація вірша С.Маршака «Кицін дім» ( старший дошкільний вік)

 

 

 

 

Театралізоване дійство   «Наодинці вдома»в ДНЗ№6 «Райдуга»

 

G:\DCIM\100OLYMP\P4290114.JPG

 

 

 

 

Вогонь - добрий, вогонь – злий.

 ДНЗ №2.     Заняття в групі  середнього  дошкільного віку.

 

 

 

«До нас у гості завітала пожежна машина щоб як минути небезпеки дізналася дитина»

 

Рятівники – пожежники нам вміло розказали про правила безпеки усім нам нагадали.

D:\тиждень безпеки жовт. 13\Фото-0053.jpg

Машина ця призначення важливе дуже має: життя вона рятує, в біді допомагає.

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

Рятувальнику під час роботи варто берегтися від вогню

D:\тиждень безпеки жовт. 13\Фото-0058.jpgD:\тиждень безпеки жовт. 13\Фото-0055.jpgЗахистить його у цій клопоті спеціального призначення костюм

 

Щоб з пожежою справлятись навідмінно, вберегти життя своє й чуже

Одягає рятувальник вміло одяг, що від лиха вбереже.

 

Кольору червоного машина будову спеціальну має – знай

На висоту вмить підійме драбина, спорядження врятує – пам ятай!

 

Щоб з вогнем справлятись вправно в ціль спрямовуємо шланга, наповняємо водою – так ми боремось з бідою!

D:\тиждень безпеки жовт. 13\Фото-0063.jpg

 

 

Усмішки даруєм щирі у відповідь на навчання.

Обіцяємо в майбутнє пронести всі  знання!

D:\тиждень безпеки жовт. 13\Фото-0079.jpg

 

До зустрічі!

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти дошкільних навчальних закладів м. Нетішина проведено Тиждень педагогічної майстерності.

 

У всіх дошкільних закладах проведено майстер-класи з обміну досвідом роботи з впровадження освітніх інновацій, авторських освітніх технологій, методик і підходів до організації освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах, дні відкритих дверей, виставки дитячих робіт та портфоліо кращих педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, виставки дидактичних посібників, розвиваючих ігор та навчально-методичного забезпечення. До проведення були залучені засоби масової інформації щодо висвітлення досвіду роботи дошкільних навчальних закладів, досвіду роботи кращих педагогів та меценатів, що підтримують розвиток дошкільної освіти.

23.09.2013 року відкривав Тиждень педмастерності дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7 «Оленка». Самковська Л.Г., завідувач, презентувала роботу закладу. Товстюк Т.М. провела школу передового педагогічного досвіду «Театралізована діяльність дітей як засіб художньо-мовленнєвого розвитку», організувала виставку різноманітних театрів.

На засіданні школи передового педагогічного досвіду Кмитюк О.В., вихователя дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2, педагоги мали можливість познайомитись з питанням емоційно-чуттєвого спілкування дитини з природою як основою становлення особистості, практично поуправлятись у пошуково-дослідницькій діяльності.

Справжньою сенсацією було засідання школи передового педагогічного досвіду Халатової В.М., вихователя дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4, з формування екологічного світорозуміння і екологічної вихованості дошкільників, де питання теоретичного характеру перепліталися з практикою та базувалися на досвіді роботи вихователя.

Змістовно, цікаво пройшов майстер-клас Башенко Т.М., вихователя дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №6 з пошуково-дослідницької діяльності як засобу формування культури здоров’я дітей дошкільного віку.

Не менш змістовно, цікаво, оригінально презентувала досвід роботи Балій Т.В., інструктор фізичної культури дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №5, «Використання елементів інтеграції в організації фізкультурно-оздоровчої роботи».

Завершився Тиждень дошкілля урочистим святом, на якому були присутні працівники відділу освіти, методичного кабінету,  директори загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних закладів, працівники дошкільних навчальних закладів, ветерани педагогічної праці, батьки вихованців. На святі віншували представляли молодих педагогів, ветеранів педагогічної праці, кращих педагогів дошкільних навчальних закладів.

 

     

Всеукраїнський День дошкілля у м. Нетішині відбувся, ствердився як свято, що об’єднало дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства, як свято, яке повертає маленьких і великих обличчям один до одного.

 

 

 

Пошук
Приймальня
(03842) 3-44-40

Режим роботи:
ПН-ЧТ - з 8.00 до 17.15
ПТ - з 8.00 до 16.00

Друзі сайту
Педагогічна преса


directed by MOTYLEK icq: 449769667 © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz